Forum BB - Dünyanın En Büyük Dostluk ve Bilgi Paylaşım Platformu Forum BB
Sitene İstiklâl Marşı Ekle Kayit10

Forum BB Forumu'na hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın.
Sitene İstiklâl Marşı Ekle Kayit10

Forum BB Forumu'na hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dünyanın En Büyük Dostluk ve Bilgi Paylaşım Platformu Forum BB

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çoğu bölümlerimiz emek hırsızlığı nedeniyle ziyaretçilere kapatılmıştır...
Kartal iddia'nın kapatılmasıyla ilgili açıklama için tıklayınız...
Satılık hesap tamamıyla forumumuzdan kaldırılmıştır.
Genel İstatistikler Eklendi...
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
En iyi yollayıcılar
Dj PcKopat
Sitene İstiklâl Marşı Ekle EmptySitene İstiklâl Marşı Ekle I_voting_barSitene İstiklâl Marşı Ekle Empty 
eyuoo
Sitene İstiklâl Marşı Ekle EmptySitene İstiklâl Marşı Ekle I_voting_barSitene İstiklâl Marşı Ekle Empty 
WeBMaSTeR
Mervoli
€scap€
rize5353
cevapmanyağı
bu-rock
CaYKeSh
cevreci08
En son konular
» LoL Cfg
Sitene İstiklâl Marşı Ekle Icon_minitimeSalı 12 Ekim 2010 - 18:10 tarafından kayık07

» Adamın Biri
Sitene İstiklâl Marşı Ekle Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 15:55 tarafından eyuoo

» Türkiye'de Ormanlar
Sitene İstiklâl Marşı Ekle Icon_minitimeÇarş. 2 Eyl. 2009 - 18:06 tarafından ChiMaRiCKiZ

» 40 Türk Hastalığı =)
Sitene İstiklâl Marşı Ekle Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:48 tarafından forumbb

» Çapkın Cüce
Sitene İstiklâl Marşı Ekle Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:30 tarafından forumbb

» Küreselleştikçe ısınıyoruz
Sitene İstiklâl Marşı Ekle Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:26 tarafından Dj PcKopat

» Algoritma (yöntem mantığı)
Sitene İstiklâl Marşı Ekle Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 8:03 tarafından eyuoo

» Birinci Dereceden Denklemler
Sitene İstiklâl Marşı Ekle Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 7:57 tarafından eyuoo

» Hypatia Ünlü Matematikçi
Sitene İstiklâl Marşı Ekle Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 7:56 tarafından eyuoo

Anket
Aşk mı, Para mı, Başarı mı, Şans mı?
Başarı
Sitene İstiklâl Marşı Ekle Empty37%Sitene İstiklâl Marşı Ekle Empty
 37% [ 19 ]
Aşk
Sitene İstiklâl Marşı Ekle Empty19%Sitene İstiklâl Marşı Ekle Empty
 19% [ 10 ]
Para
Sitene İstiklâl Marşı Ekle Empty17%Sitene İstiklâl Marşı Ekle Empty
 17% [ 9 ]
Şans
Sitene İstiklâl Marşı Ekle Empty27%Sitene İstiklâl Marşı Ekle Empty
 27% [ 14 ]
Toplam Oylar : 52
Istatistikler
Toplam 141 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: bukleman

Kullanıcılarımız toplam 3434 mesaj attılar bunda 1569 konu
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 72 kişi Cuma 26 Ağus. 2016 - 1:04 tarihinde online oldu.

Sitene İstiklâl Marşı Ekle

2 posters
YazarMesaj
g0zDe
Üye
g0zDe

Kadın
Yer : İstanbul
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : Avril
Sitene İstiklâl Marşı Ekle 47881110
Karakter Haliniz : Yoğun
Rep Gücü : 3005047
Rep Puanı : 0

Karakter Sayfası
Ödülleri: Yok

Sitene İstiklâl Marşı Ekle Empty
MesajKonu: Sitene İstiklâl Marşı Ekle   Sitene İstiklâl Marşı Ekle Icon_minitimeCuma 17 Nis. 2009 - 18:22

Örnek Gorunum :

İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

Bu Kodu Forum BB'den Aldınız..!
<||>>Www.ForumBB.BenimforuM.BiZ<<||>

Kod:
<b>İSTİKLAL MARŞI</b><br /> <br /> <marquee scrolldelay="700" direction="up" width="400" height="130">Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;<br /> Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.<br /> O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;<br /> O benimdir, o benim milletimindir ancak.<br /> <br /> Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!<br /> Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?<br /> Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...<br /> Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!<br /> <br /> Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.<br /> Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!<br /> Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.<br /> Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.<br /> <br /> Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,<br /> Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.<br /> Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,<br /> 'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?<br /> <br /> Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.<br /> Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.<br /> Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...<br /> Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.<br /> <br /> Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:<br /> Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.<br /> Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:<br /> Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.<br /> <br /> Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?<br /> Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!<br /> Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,<br /> Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.<br /> <br /> Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:<br /> Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.<br /> Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,<br /> Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.<br /> <br /> O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,<br /> Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,<br /> Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;<br /> O zaman yükselerek arşa değer belki başım.<br /> <br /> Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!<br /> Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.<br /> Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:<br /> Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;<br /> Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal! <br /> <br /> <b>Mehmet Akif Ersoy</b><br /> </marquee><br /> Bu Kodu Forum BB'den Aldınız..! <br /> <center></center><a href="http://www.forumbb.yetkin-forum.com"><font style="background-color: red" face="Comic Sans MS" color="#green"><strong><||>>Www.ForumBB.BenimforuM.BiZ<<||></strong></font></a>
ProAgent
Üye
ProAgent

Erkek
Yer : İstanbul
Sitene İstiklâl Marşı Ekle 85352110
Karakter Haliniz : Sakin
Rep Gücü : 35
Rep Puanı : 0

Karakter Sayfası
Ödülleri: Yok

Sitene İstiklâl Marşı Ekle Empty
MesajKonu: Geri: Sitene İstiklâl Marşı Ekle   Sitene İstiklâl Marşı Ekle Icon_minitimeSalı 21 Nis. 2009 - 11:51

emeğine sağlık

Sitene İstiklâl Marşı Ekle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sitene Chat Ekle
» Sitene TV'de Bugün Ekle
» Sitene Türkiye Tanıtım Kodu