Forum BB - Dünyanın En Büyük Dostluk ve Bilgi Paylaşım Platformu Forum BB
Onu Uzaktan Sevmek Kayit10

Forum BB Forumu'na hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın.
Onu Uzaktan Sevmek Kayit10

Forum BB Forumu'na hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dünyanın En Büyük Dostluk ve Bilgi Paylaşım Platformu Forum BB

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çoğu bölümlerimiz emek hırsızlığı nedeniyle ziyaretçilere kapatılmıştır...
Kartal iddia'nın kapatılmasıyla ilgili açıklama için tıklayınız...
Satılık hesap tamamıyla forumumuzdan kaldırılmıştır.
Genel İstatistikler Eklendi...
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
    En iyi yollayıcılar
    Dj PcKopat
    Onu Uzaktan Sevmek EmptyOnu Uzaktan Sevmek I_voting_barOnu Uzaktan Sevmek Empty 
    eyuoo
    WeBMaSTeR
    Mervoli
    €scap€
    rize5353
    cevapmanyağı
    bu-rock
    CaYKeSh
    cevreci08
    En son konular
    » LoL Cfg
    Onu Uzaktan Sevmek Icon_minitimeSalı 12 Ekim 2010 - 18:10 tarafından kayık07

» Adamın Biri
    Onu Uzaktan Sevmek Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 15:55 tarafından eyuoo

» Türkiye'de Ormanlar
    Onu Uzaktan Sevmek Icon_minitimeÇarş. 2 Eyl. 2009 - 18:06 tarafından ChiMaRiCKiZ

» 40 Türk Hastalığı =)
    Onu Uzaktan Sevmek Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:48 tarafından forumbb

» Çapkın Cüce
    Onu Uzaktan Sevmek Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:30 tarafından forumbb

» Küreselleştikçe ısınıyoruz
    Onu Uzaktan Sevmek Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:26 tarafından Dj PcKopat

» Algoritma (yöntem mantığı)
    Onu Uzaktan Sevmek Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 8:03 tarafından eyuoo

» Birinci Dereceden Denklemler
    Onu Uzaktan Sevmek Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 7:57 tarafından eyuoo

» Hypatia Ünlü Matematikçi
    Onu Uzaktan Sevmek Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 7:56 tarafından eyuoo

Anket
    Aşk mı, Para mı, Başarı mı, Şans mı?
    Başarı
    Onu Uzaktan Sevmek Empty37%Onu Uzaktan Sevmek Empty
     37% [ 19 ]
    Aşk
    Onu Uzaktan Sevmek Empty19%Onu Uzaktan Sevmek Empty
     19% [ 10 ]
    Para
    Onu Uzaktan Sevmek Empty17%Onu Uzaktan Sevmek Empty
     17% [ 9 ]
    Şans
    Onu Uzaktan Sevmek Empty27%Onu Uzaktan Sevmek Empty
     27% [ 14 ]
    Toplam Oylar : 52
    Istatistikler
    Toplam 141 kayıtlı kullanıcımız var
    Son kaydolan kullanıcımız: bukleman

Kullanıcılarımız toplam 3434 mesaj attılar bunda 1569 konu
    Kimler hatta?
    Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 72 kişi Cuma 26 Ağus. 2016 - 1:04 tarihinde online oldu.

Onu Uzaktan Sevmek

3 posters

Adayınız mı ?
    Evet
    Onu Uzaktan Sevmek Empty0%Onu Uzaktan Sevmek Empty
     0% [ 0 ]
    Evet
    Onu Uzaktan Sevmek Empty100%Onu Uzaktan Sevmek Empty
     100% [ 3 ]
    Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
    beykozlum996
    Tim Üye

beykozlum996

Erkek
    Yer : Beykoz
    İş/Hobiler : İşim Gücüm Eğlence :)
    Lakap : Beykozlu King
    Onu Uzaktan Sevmek 87017210
    Karakter Haliniz : Centilmen
    Rep Gücü : 299005086
    Rep Puanı : 15

Karakter Sayfası
    Ödülleri: Yok

Onu Uzaktan Sevmek Empty
    MesajKonu: Onu Uzaktan Sevmek   Onu Uzaktan Sevmek Icon_minitimeC.tesi 28 Mart 2009 - 15:07

Hayatımdan günler geliyor...geçiyor.Ben hala belki aynıyım ama o sürekli etrafımda.Her baktığım yerde onu görür gibi oluyorum.Yoksa yoksa ben aşık mı oluyorum.Belkide oldum.Belkide öle sanıyorum.Karmaşık duygular içerisinde yaşamaya devam ediyorum.Peki bu hep böle mi kalacak.Lanet olası bu Dünya da kimseyi sevmeden mi göçüp gideceğiz.Benim buna itirazım olmalı.Hayatından bezmiş bir insan olarak içimden ' Ben Sevmek İstiyorum' diye haykırmak geliyor.İçimdeki bu çığlık dışarı çıkmak için bedenimi yoruyor.Ben yoruldukça o çığlık daha da bastırıyor.Peki bu neden.Sadece bu güzel bayan için mi.Belki de öle.Galiba ben bu hoş bayana aşık olmuştum.

İnsanlar geçiyor hayatımdan.Biri geliyor biri gidiyor.Ortada sürekli bi alış-veriş var.Ama o geldiğinde vücudun buz kesiliyor , yüzümün rengi atıyor , onun o güzel gözlerine bakmaktan da kendimi alamıyordum.O deniz mavisi gözlerinin içinde boğulmayı , kaybolmayı o kadar isterim ki... Size anlatamam.

Bu hoş bayanla tanışmanın bir yolu olmalıydı.Belkide bu hayatımın fırsatıydı.Ben ise bu fırsatı elimin tersi ile itmek istemiyordum.Sanırım ben onu uzaktan sevmeye çoktan başlamıştım..

Uzaktan uzağa bakışıyorduk.Onun bana baktığını görünce gözlerimi kaçırıyordum , utanıyordum.Ama neden.Seven insan neden utansın ki.Sevmenin kötü bir yanı mı var.Bence hayır.Utanmamalıydım fakat içimde bir his vardı.Bir türlü onunla dakikalarca bakışmayı başaramadım.Demiştim ya , o deniz mavisi gözlerinin içinde boğulmayı nasıl isterdim.Başıma ne gelecekse , onun yüzünden gelsin razıyım.

Bilmiyorum.Dayanacak gücüm kalmadı belki.Haykırmanın zamanı gelmiş miydi? Neden söleyemiyordum.Neden sesim çıkmıyordu.Neden boğazım düğümleniyordu..Neden..Neden..Neden.. Hala mı utanıyordum yoksa.

Bu utangaçlığın benim başıma birgün dert olacağı belliydi.Apaçıp hemde.Bu sevgi içimde patlarsa , akarsa ne olacaktı.Hayatımı mı kaybedecektim.Yoksa başka denizlere yelken açmayı mı deniyecektim.Bu işlerde amatörüm ne yapıcağımı ne ediceğimi bilmiyordum.

Artık benimde bir imkansız aşkım vardı.Hemde imkansızın ötesinde bir aşk.Belkide sölemeyip hayatımın yanlışını yapıcam ama.. Yapamıyorum işte elimden gelmiyor.Kafayı yemek üzereyim belki ama olmuyor.

Sana bir yer açtım gönlümde.Sen bana git desende..Ben seni seviyorum ölesiye..
    cevapmanyağı
    Başarı Yıldızı

cevapmanyağı

Erkek
    Yer : Düzce
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : Yok :)
    Onu Uzaktan Sevmek 47881110
    Karakter Haliniz : Eğlenceli
    Rep Gücü : 139
    Rep Puanı : 500

Karakter Sayfası
    Ödülleri: En çok cevap yapan üye (1) En çok flood yapan üye (1)

Onu Uzaktan Sevmek Empty
    MesajKonu: Geri: Onu Uzaktan Sevmek   Onu Uzaktan Sevmek Icon_minitimeCuma 24 Tem. 2009 - 17:22

+1 Oyunu verdim kardeşim Wink
    BBaaTTuuHHaaNN
    Tim Üye

BBaaTTuuHHaaNN

Erkek
    Yer : İzmir
    Onu Uzaktan Sevmek 47881110
    Karakter Haliniz : Karizmatik
    Rep Gücü : 30000046
    Rep Puanı : 510

Karakter Sayfası
    Ödülleri: Yok

Onu Uzaktan Sevmek Empty
    MesajKonu: Geri: Onu Uzaktan Sevmek   Onu Uzaktan Sevmek Icon_minitimePerş. 30 Tem. 2009 - 8:11

+1 oyunu verdim Smile

Onu Uzaktan Sevmek
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Sevmek Senden İbaret Değilki...