Forum BB - Dünyanın En Büyük Dostluk ve Bilgi Paylaşım Platformu Forum BB
186 Kayit10

Forum BB Forumu'na hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın.
186 Kayit10

Forum BB Forumu'na hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dünyanın En Büyük Dostluk ve Bilgi Paylaşım Platformu Forum BB

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çoğu bölümlerimiz emek hırsızlığı nedeniyle ziyaretçilere kapatılmıştır...
Kartal iddia'nın kapatılmasıyla ilgili açıklama için tıklayınız...
Satılık hesap tamamıyla forumumuzdan kaldırılmıştır.
Genel İstatistikler Eklendi...
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Dj PcKopat
186 Empty186 I_voting_bar186 Empty 
eyuoo
WeBMaSTeR
Mervoli
€scap€
rize5353
cevapmanyağı
bu-rock
CaYKeSh
cevreci08
En son konular
» LoL Cfg
186 Icon_minitimeSalı 12 Ekim 2010 - 18:10 tarafından kayık07

» Adamın Biri
186 Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 15:55 tarafından eyuoo

» Türkiye'de Ormanlar
186 Icon_minitimeÇarş. 2 Eyl. 2009 - 18:06 tarafından ChiMaRiCKiZ

» 40 Türk Hastalığı =)
186 Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:48 tarafından forumbb

» Çapkın Cüce
186 Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:30 tarafından forumbb

» Küreselleştikçe ısınıyoruz
186 Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:26 tarafından Dj PcKopat

» Algoritma (yöntem mantığı)
186 Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 8:03 tarafından eyuoo

» Birinci Dereceden Denklemler
186 Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 7:57 tarafından eyuoo

» Hypatia Ünlü Matematikçi
186 Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 7:56 tarafından eyuoo

Anket
Aşk mı, Para mı, Başarı mı, Şans mı?
Başarı
186 Empty37%186 Empty
 37% [ 19 ]
Aşk
186 Empty19%186 Empty
 19% [ 10 ]
Para
186 Empty17%186 Empty
 17% [ 9 ]
Şans
186 Empty27%186 Empty
 27% [ 14 ]
Toplam Oylar : 52
Istatistikler
Toplam 141 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: bukleman

Kullanıcılarımız toplam 3434 mesaj attılar bunda 1569 konu
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 72 kişi Cuma 26 Ağus. 2016 - 1:04 tarihinde online oldu.

186

2 posters

Adayınız mı ?
Evet
186 Empty0%186 Empty
 0% [ 0 ]
Evet
186 Empty100%186 Empty
 100% [ 1 ]
Toplam Oylar : 1

YazarMesaj
BBaaTTuuHHaaNN
Tim Üye

BBaaTTuuHHaaNN

Erkek
Yer : İzmir
186 47881110
Karakter Haliniz : Karizmatik
Rep Gücü : 30000046
Rep Puanı : 510

Karakter Sayfası
Ödülleri: Yok

186 Empty
MesajKonu: 186   186 Icon_minitimePerş. 30 Tem. 2009 - 8:09

186

Yağmurun altında ıslanmış bir şekilde yürüyüp giderken, kulağıma fısıldanan rüzgar sesleriyle bulurdum neşemi. Rüzgarlar kesilince hayata küser dünyanın gerçeklerine dayanırdım. Ölüm sessizliğinde yürüyerek sonsuzluğa dayanırdım.

Kafamızdaki soruları yok etmek için kendimi adadım çözemediğim bir soru vardı… Ölüm…

Neden neşeli bir anda aniden yok olup gidiyoruz? Herkesin sonu neden aynı olmalıydı? Birçok soru soruluyor ölümle ilgili. Ama bilmiyorlar ki asla yaşamadan öğrenemeyecekler… Kendilerini istedikleri kadar adasınlar kendi içlerinde kayboluyorlardı adeta… Ölüm nasıl bir şeydi? Bilmiyordum… Bilmiyorlardı…
Boşluk mu yoksa sonsuz bir rüzgar mı? Cevaplarını bulmak istediğim ama ona uzanıp erişemediğim halde orda olduğunu bildiğim bir şeydi bu. Ölümü yaşamadan anlayamayacağım halde onu araştırmaya başladım…

Caddelerde dolaşıp her insana soruyordum.”Sizce ölüm nedir ?” diye… Kimi “Allah’a kavuşmak” kimi ”sonsuzluk” cevaplarını verdi ama ben bunlarla tatmin olmadım, olamadım. Her gün sokağa çıkıp insanlara sorular sordum ama onlarda ne kadar bilebilirdi ki? Sonuçta hiç kimse ölüp tekrardan dünyaya gelememişti.186 gün herkese sorular sorduktan sonra hiç kimseden tam bir cevap alamayacağımı anladım. O anda çaresizliğin nasıl bir duygu olduğunu anladım.

Düşündüm… Geçen her saniye düşündüm… Ne yapmalı? Ne yapmalı? diye sordum kendi kendime. Sonunda bir bıçak alıp kestim bileklerimi. Kanlar fışkırıyor, kollarımda bir sıcaklık hissediyordum. Birkaç saniye geçtikten sonra acını yerini rahat sıcacık bir duygu kapladı. Gördüğüm her şey bulanıklaştı ve her şeyin yerini bir ışık kapladı…

Işığın içine ilerledikçe güven, sevgi ve birçok duyguyu bir arada hissediyordum. Orada beni bekleyenin ne olduğunu bilmiyordum. Ama beni böylesine hissettiren şeyi görmeli hissetmeliydim. Işıkta aldığım yol uzadıkça uzuyor sanki hiç bitmeyecekmiş gibi oluyordu. Her şeye rağmen o sıcak sevgi beni kendisine sarıyor bana huzur veriyordu.

Birden gözlerimi açtım ve kendimi kollarımı kestiğim yerde buldum. Başta her şeyin rüya olduğunu düşündüm ve o güzel duyguların gerçekte olup olamayacağını denemek istedim. Kollarımı kestim ama hiç acı hissetmedim… Kollarıma baktım hiç kan yoktu. Çıldırmak üzereydim, kafam allak bullak, aklım adeta durmuş, hiçbir şey düşünemiyordum… Sakinleşip kendime geldiğimde, dışarıya bakmak geldi aklıma, insanlara bakmak, belki tek gerçek onlardı artık benim için…

Dışarıya çıktığımda insanlar yürüyor, eğleniyor, hiç ölümü tatmayacakmış gibi yaşıyorlardı… Yanlarına gidip konuşmaya çalışıyordum, adeta onlara ulaşmak için kendimi paralıyordum… İnsanlar sanki beni görmüyor, sanki orada yokmuşum gibi davranıyorlardı… Etrafıma baktım, insanlara baktım… Her birine ulaşmaya çalıştım, ama beni görmüyorlardı, onlara dokunduğumda beni hissedemiyorlardı… O anda aklım tekrardan sorularla dolmaya başladı, acaba neden? Neden? Diye sorup duruyordum kendime… Oturup düşünmek istedim, ama yapamıyordum, artık düşünemiyordum bile… Birden bir ses geldi kulağıma bana fısıldayarak “ölüm yalnızlığını tadıyorsun” dedi… Ürkmüştüm, ama etrafımdaki insanlara baktığımda ve ne yaparsam yapayım onlara ulaşamadığımı görünce… Aslında yaşarken de zaten birer ölü olduğumu anladım…

En son Dj PcKopat tarafından Perş. 30 Tem. 2009 - 11:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Anket Eklendi)
Dj PcKopat
Forum BB Admini
Forum BB Dostluk ve Bilgi Paylaşım Platformu
Forum BB AdminiForum BB Dostluk ve Bilgi Paylaşım Platformu
Dj PcKopat

Erkek
Yer : im yur: dum yok
İş/Hobiler : Admin
Lakap : PcKoPaT
186 85352110
Karakter Haliniz : Deli
Rep Gücü : 860783093