Forum BB - Dünyanın En Büyük Dostluk ve Bilgi Paylaşım Platformu Forum BB
feyz al Kayit10

Forum BB Forumu'na hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın.
feyz al Kayit10

Forum BB Forumu'na hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dünyanın En Büyük Dostluk ve Bilgi Paylaşım Platformu Forum BB

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çoğu bölümlerimiz emek hırsızlığı nedeniyle ziyaretçilere kapatılmıştır...
Kartal iddia'nın kapatılmasıyla ilgili açıklama için tıklayınız...
Satılık hesap tamamıyla forumumuzdan kaldırılmıştır.
Genel İstatistikler Eklendi...
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Dj PcKopat
feyz al Emptyfeyz al I_voting_barfeyz al Empty 
eyuoo
WeBMaSTeR
Mervoli
€scap€
rize5353
cevapmanyağı
bu-rock
CaYKeSh
cevreci08
En son konular
» LoL Cfg
feyz al Icon_minitimeSalı 12 Ekim 2010 - 18:10 tarafından kayık07

» Adamın Biri
feyz al Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 15:55 tarafından eyuoo

» Türkiye'de Ormanlar
feyz al Icon_minitimeÇarş. 2 Eyl. 2009 - 18:06 tarafından ChiMaRiCKiZ

» 40 Türk Hastalığı =)
feyz al Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:48 tarafından forumbb

» Çapkın Cüce
feyz al Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:30 tarafından forumbb

» Küreselleştikçe ısınıyoruz
feyz al Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:26 tarafından Dj PcKopat

» Algoritma (yöntem mantığı)
feyz al Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 8:03 tarafından eyuoo

» Birinci Dereceden Denklemler
feyz al Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 7:57 tarafından eyuoo

» Hypatia Ünlü Matematikçi
feyz al Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 7:56 tarafından eyuoo

Anket
Aşk mı, Para mı, Başarı mı, Şans mı?
Başarı
feyz al Empty37%feyz al Empty
 37% [ 19 ]
Aşk
feyz al Empty19%feyz al Empty
 19% [ 10 ]
Para
feyz al Empty17%feyz al Empty
 17% [ 9 ]
Şans
feyz al Empty27%feyz al Empty
 27% [ 14 ]
Toplam Oylar : 52
Istatistikler
Toplam 141 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: bukleman

Kullanıcılarımız toplam 3434 mesaj attılar bunda 1569 konu
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 72 kişi Cuma 26 Ağus. 2016 - 1:04 tarihinde online oldu.

feyz al

YazarMesaj
alexapyah
Başarı Yıldızı

alexapyah

Erkek
feyz al 87017210
Karakter Haliniz : Sakin
Rep Gücü : 30100
Rep Puanı : 500

Karakter Sayfası
Ödülleri: Yok

feyz al Empty
MesajKonu: feyz al   feyz al Icon_minitimeÇarş. 8 Tem. 2009 - 10:01

feyz al

vakit az ya da çok nakit al cebe sok para var ya da yok.filozof dede korkut'u ite kaka sorma kitabi birak orda bu tarihe lanet olsun alakok gibi ol holocaust'a bir son bana kalsa muson yagmur yagsin alevinizde sönsün savasinizin serefi yok seref o savasi çoktan terk etti bok koktu çok.panik atak oldu bu toplumun oglu ve kizi gelinim ol,kizimi satamadim anani getir kaynana kaynadi isini bitir nasil olsa sana kari bol.sonu karakol kani donmus bir kara dul mahremiyeti yok mahkemesidemi yok acaba bu isin fisini çekip isini bitirin yeter cezasi bu rap ve birazcik keder.kimi tezgah açar biri tezgah kurar kimine çamur atar ya da kalpazan olup okutur o paralari kimi rakinin dibine vurup önünü göremez o bir erkek olur.takim elbise onun üniformasi yarin herkesin delikanlisi körfez kan gölü bunu bosver röntgen daha agir basabilir.sag duyu yok bosken bile hosgörü kalmadi sen tokken ben tokken ama çogumuz açken anadolumuz hos hep kara duluda def et hadi zehiri sokma karikatürümü bu memleketimin ha?kendi kendimize gülüyoruz acaba neden? gerilim hat safhalarda. deliren bir toplumdur bence ufuktaki görülen.
=nakarat=
feyz al bu gerçek korkma sakın ürkme tırsma gerı dönme sans var kım özüne dönüp elestırebılır bosver hepınıze ıyı aksamlar
bana yazdıklarımın anlamını sormayın yazdıklarım benım zaten anlamım muhafızlarını çek be mahmuzda vurma gazetecı kuyumu kazma hıçım ben nıçın rapım var bu sizin ıçın ve de ahını almam hıç bı pıçın benım ıçın and ıçın rapı saklayın dıl uzatanıda bıçın.ve o buçuk abazanın alemı bıtsın bı öpücük ısı bıtıremesin o dudagına uçuk olup kulagına küpe ve de ayık olun açın gözünüzü dık durun gözü pek olun kıck vurun ben cosarım zafere kosarım akıbetımı bos verın olun sız emın vıctoru yakın bu ılk turu rapın tepelerin üzerınde pıpı gıbı tepın bak hadı genemi kelime dagları dolu alma elıne sılahı toplum mahvolur mahvedizitin farkı var mı marka hepsı farklı farklı babaları kanlı haklı kafaları kolpa kastı astı bastı masalına ınananı bol kastı benı bu rol yordu benı bu yol olsun varsın ezelden berı mı kastın eksı sözlükte yazılı bir kansız yapıcı kısı yok emegın ıçıne sıçsın delı ben olurum akılı o gıdıp alsın kosuyorum bana ne kı lan o gerı kalsın besle kargayı da gözünü oysun bu gece gelıp benım son sözümü duysun aıleme dostuma selamlar olsun benı savasa soktular kosturdum
=nakarat=
feyz al bu gerçek korkma sakın ürkme tırsma gerı dönme sans var kım özüne dönüp elestırebılır bosver hepınıze ıyı aksamlar
kımseye benım ıçın öl demem belkı derım bana bi buse ver ama bu sefer çok kızgınım ben sakınım ben muteber ey rıyakar ey düzenbaz en hılekar hadı bı yaklas her yerde bı ısyan vakası var her derde bı derman bulunamaz sözüm ona felegını buldu dondu kolu koptu ve gemısı battı koptu ırtıbat tut ıtıbarı var put gıbı tapar ona fıravun gıbı sapar ona pıs herif hadı bana dıss yap bu ne bıçım ısyan bu kocaman ıstanbulu sana dar edecek olan adamım ben bu rapler yürekten gelır sen ıse kaç!sen benden bende senden farksız derken ben senden erken kalktım bırak benden gelen rap aksın kalem yazsın sen sus bakım hop!!kalem elımde arkada yüküm çok kaleme saygıyı gösterebılen yok yazdım hepsını ve savasa karsıyım amma dıkkat et evlat cezanında bı kara lıstesı var mr.duba dalı gıbı yasayana dar sokaklardan selamlar kım özüne dönüp elestırebılır bosver hepınıze ıyı aksamlar
=nakarat=

feyz al... feyz al... feyz al... feyz al... feyz al...

feyz al
1 sayfadaki 1 sayfası