Forum BB - Dünyanın En Büyük Dostluk ve Bilgi Paylaşım Platformu Forum BB
ceza gelsin hayat bildiği gibi Kayit10

Forum BB Forumu'na hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın.
ceza gelsin hayat bildiği gibi Kayit10

Forum BB Forumu'na hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dünyanın En Büyük Dostluk ve Bilgi Paylaşım Platformu Forum BB

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çoğu bölümlerimiz emek hırsızlığı nedeniyle ziyaretçilere kapatılmıştır...
Kartal iddia'nın kapatılmasıyla ilgili açıklama için tıklayınız...
Satılık hesap tamamıyla forumumuzdan kaldırılmıştır.
Genel İstatistikler Eklendi...
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Dj PcKopat
ceza gelsin hayat bildiği gibi Emptyceza gelsin hayat bildiği gibi I_voting_barceza gelsin hayat bildiği gibi Empty 
eyuoo
ceza gelsin hayat bildiği gibi Emptyceza gelsin hayat bildiği gibi I_voting_barceza gelsin hayat bildiği gibi Empty 
WeBMaSTeR
Mervoli
€scap€
rize5353
cevapmanyağı
bu-rock
CaYKeSh
cevreci08
En son konular
» LoL Cfg
ceza gelsin hayat bildiği gibi Icon_minitimeSalı 12 Ekim 2010 - 18:10 tarafından kayık07

» Adamın Biri
ceza gelsin hayat bildiği gibi Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 15:55 tarafından eyuoo

» Türkiye'de Ormanlar
ceza gelsin hayat bildiği gibi Icon_minitimeÇarş. 2 Eyl. 2009 - 18:06 tarafından ChiMaRiCKiZ

» 40 Türk Hastalığı =)
ceza gelsin hayat bildiği gibi Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:48 tarafından forumbb

» Çapkın Cüce
ceza gelsin hayat bildiği gibi Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:30 tarafından forumbb

» Küreselleştikçe ısınıyoruz
ceza gelsin hayat bildiği gibi Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:26 tarafından Dj PcKopat

» Algoritma (yöntem mantığı)
ceza gelsin hayat bildiği gibi Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 8:03 tarafından eyuoo

» Birinci Dereceden Denklemler
ceza gelsin hayat bildiği gibi Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 7:57 tarafından eyuoo

» Hypatia Ünlü Matematikçi
ceza gelsin hayat bildiği gibi Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 7:56 tarafından eyuoo

Anket
Aşk mı, Para mı, Başarı mı, Şans mı?
Başarı
ceza gelsin hayat bildiği gibi Empty37%ceza gelsin hayat bildiği gibi Empty
 37% [ 19 ]
Aşk
ceza gelsin hayat bildiği gibi Empty19%ceza gelsin hayat bildiği gibi Empty
 19% [ 10 ]
Para
ceza gelsin hayat bildiği gibi Empty17%ceza gelsin hayat bildiği gibi Empty
 17% [ 9 ]
Şans
ceza gelsin hayat bildiği gibi Empty27%ceza gelsin hayat bildiği gibi Empty
 27% [ 14 ]
Toplam Oylar : 52
Istatistikler
Toplam 141 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: bukleman

Kullanıcılarımız toplam 3434 mesaj attılar bunda 1569 konu
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 72 kişi Cuma 26 Ağus. 2016 - 1:04 tarihinde online oldu.

ceza gelsin hayat bildiği gibi

YazarMesaj
alexapyah
Başarı Yıldızı

alexapyah

Erkek
ceza gelsin hayat bildiği gibi 87017210
Karakter Haliniz : Sakin
Rep Gücü : 30100
Rep Puanı : 500

Karakter Sayfası
Ödülleri: Yok

ceza gelsin hayat bildiği gibi Empty
MesajKonu: ceza gelsin hayat bildiği gibi   ceza gelsin hayat bildiği gibi Icon_minitimeÇarş. 8 Tem. 2009 - 9:53

gelsin hayat bildiği gibi

birer birer kayıp giderde her bir sevilen, yenisi gelmez, eline geçmez hele ki değeri hiç bilinmeyen, yürekte varsa sevgiden de ötesi,
sen ağlasan da boş, ışıkta yaksan nafile, odan karanlık hep loş, hayatın emri hep koş, bayağı bir bekledim boş
yaşantım sanki bir savaş ve hoşta bazen, ama ateş kesildiğinde ve de sular durulduğunda, yoksa hep gülerdi insan, hep kalırdı masum, saygıda bir kusur ettiğinde minnetinde değeri yok, kafalarda hesaplar yapılır ve mesafeler konur, fakat bu kalp unutmaz, unutamaz ki zaten, her kalp yıkılır ancak yenisi bulunamaz bir mesken, her anım birini özler, rüyada yolunu gözlediğim, düşünceler ve benliğimle canlanır tüm hatıralarım, bitince yalnızım, gözümü açtığımda kalmışım yanımda ailem ve birde arkadaşlarım

şimdi boşuna bakma saate zaman geç oldu, dün annem elimi tutarken bugün 29'da doldu, vakit can almaz ancak can yakar,
fakat bir bekle bak, knock out olursan çok sakat, mücadeleyle geçen hayatta son round, kazanmak herkes ister,
ne istediğini bilmektir önemlisi var mı listen, hayallerin, hırsın, cesaretin, sabır selametimse intikam felaketimdir,
ne mektebimde vardı huzurum, ne vardı evde, çıkıp bir başıma ağlamaktı belki caddelerde, hayallerin kurulduğu ve düşlerin yok olmadığı, bu gözlerinse dolduğu, zamanın donduğu bir yerdeyim, düşünceler dumanlı dağlar aynı, gözse puslu, bir bakmışım mesafeler uzun ve tozlu, benimse yol yürür gider bir seyyah olurum, ne paranın bir değeri vardır aslında, ne de şerefle onurun
ameleydim eskiden şafak sökerdi her gün işe giderken, cebimde yoktu bir kuruş ve üsküdar�ımın her bir yeri yokuş,
her gün yeni bir suç, ittiler fakat ben olmadım tuş, kanatlı doğmamış kuş, vakit hiç geçmemişti, ben hep aynı yerde saydım,
ekmekle vardı kavgam daha bir sertti günler, ve geçmişeydi saygım, gelecekti kaygım, kelebekti kalbim,
akar giderdim olsa bile bir derdim hep gülerdim, ve ağladığımı görebilen bir annem birde ben, inceden bir perde vardı gözlerimde,
göz görür fakat dilim susardı, ayaklarım, elim, kolumda bağlı, hayat bu dile kolay velakin her bir yerine ağrı,
ve kimi zaman düşündüm, aslında hiç üşenmedim ben hep düşündüm, hayata karşı dört silahşör hep güler sanmıştım,
bu öyle lanet olası tos bir pembe ki bir baktım her şey ciddi ve hemen uyandım
gelsin hayat bildiği gibi gelsin, işimiz bu yaşamak
unuttum bildiğimi doğarken, umudum ölmeden hatırlamak

ceza gelsin hayat bildiği gibi
1 sayfadaki 1 sayfası