Forum BB - Dünyanın En Büyük Dostluk ve Bilgi Paylaşım Platformu Forum BB
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Kayit10

Forum BB Forumu'na hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın.
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Kayit10

Forum BB Forumu'na hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dünyanın En Büyük Dostluk ve Bilgi Paylaşım Platformu Forum BB

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çoğu bölümlerimiz emek hırsızlığı nedeniyle ziyaretçilere kapatılmıştır...
Kartal iddia'nın kapatılmasıyla ilgili açıklama için tıklayınız...
Satılık hesap tamamıyla forumumuzdan kaldırılmıştır.
Genel İstatistikler Eklendi...
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
En iyi yollayıcılar
Dj PcKopat
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı EmptyForumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı I_voting_barForumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Empty 
eyuoo
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı EmptyForumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı I_voting_barForumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Empty 
WeBMaSTeR
Mervoli
€scap€
rize5353
cevapmanyağı
bu-rock
CaYKeSh
cevreci08
En son konular
» LoL Cfg
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Icon_minitimeSalı 12 Ekim 2010 - 18:10 tarafından kayık07

» Adamın Biri
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 15:55 tarafından eyuoo

» Türkiye'de Ormanlar
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Icon_minitimeÇarş. 2 Eyl. 2009 - 18:06 tarafından ChiMaRiCKiZ

» 40 Türk Hastalığı =)
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:48 tarafından forumbb

» Çapkın Cüce
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:30 tarafından forumbb

» Küreselleştikçe ısınıyoruz
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Icon_minitimeSalı 1 Eyl. 2009 - 18:26 tarafından Dj PcKopat

» Algoritma (yöntem mantığı)
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 8:03 tarafından eyuoo

» Birinci Dereceden Denklemler
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 7:57 tarafından eyuoo

» Hypatia Ünlü Matematikçi
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 7:56 tarafından eyuoo

Anket
Aşk mı, Para mı, Başarı mı, Şans mı?
Başarı
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Empty37%Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Empty
 37% [ 19 ]
Aşk
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Empty19%Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Empty
 19% [ 10 ]
Para
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Empty17%Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Empty
 17% [ 9 ]
Şans
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Empty27%Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Empty
 27% [ 14 ]
Toplam Oylar : 52
Istatistikler
Toplam 141 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: bukleman

Kullanıcılarımız toplam 3434 mesaj attılar bunda 1569 konu
Kimler hatta?
Toplam 13 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 13 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 72 kişi Cuma 26 Ağus. 2016 - 1:04 tarihinde online oldu.

Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı

YazarMesaj
eyuoo
Moderatör

eyuoo

Erkek
Yer : istanbul
İş/Hobiler : öğrenci , top oynamak bilgisayar oynamak bisiklete binmek
Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı E4e3b510
Karakter Haliniz : Eğlenceli
Rep Gücü : 62050533
Rep Puanı : 20

Karakter Sayfası
Ödülleri: Yok

Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Empty
MesajKonu: Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı   Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Icon_minitimePaz 1 Mart 2009 - 9:32

Yarışmanın amacı ve içeriği: Foruma yeni katılmış bir üyeye forum hakkında temel bilgiler görsel olarak sunum yapılacaktır. Bir üye avatar yükleme, diğer üye imza yükleme, forum nedir, profil mesajları, nick ve tag anlamları, sosyal gruplar, resim ekleme v.b tarzda konular açabilir. Her üye sadece bir özellik hakkında görsel bir anlatım yapacak.

1- Her üye bir konuyla yarışmaya katılabilir. Forumda daha önce bu tarz bir anlatımı olduysa o konuyu bu bölümde ekleyebilir.

2- Mesela avatar yarışması anlatımı yapıldıysa tekrar o anlatımı yaparak yarışmaya katılamazsınız. İlk önce açılan konu kalır, diğeri kapatılır.

3- Başka bir üyeye ait olan bir anlatımı eklemek, yazı ibaresini almak yasaktır.

4- Konularda resimli anlatımda olacağı için, resimler konuda kaymalara neden olmayacak ölçülerde olmalıdır ve direkt link olarak verilmemelidir.

5- Yarışma konularında hiçbir şekilde farklı sitelere ait linkler bulunmamalı.

6- Anlatım konularındaki resimler www.imageshack.ussitesine yüklenmelidir. Kalıcı olması ve yarışma esnasında farklı sitelere eklenen resimlerin silinmemesi açısından böyle istiyoruz.

7- Mesela "avatar hakkında bilgi" veriyorsanız bunu başlıkta eklemelisiniz. Örn: Avatar Nedir? Nasıl Kullanılır?

8- Anketler eklenene kadar konularınızda istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Anketler eklenip yarışma başladıktan sonra, konularda düzenleme yapılması kesinlikle yasak olup, yarışmadan diskalifiye sebebidir. Çok gerekli düzenlemeler için bölüm yönetiminden izin almalısınız..

9- İçeriğin anlaşılır olması için imzalarınızı kapatmalısınız.

Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı Ug0514c8ll5

10- Yarışma konusu linkini imzaya eklemek, pm ile oy toplamak, msn gibi sohbet programları ile oy istemek yasaktır. Oy isteyen üyeler tespit edildiğinde yarışmadan diskalifiye edilecek ve forumdaki üyeliği yasaklanacaktır.

11- Yarışma 2 etap olarak yapılacaktır. Birinci etapta açılan konulara anket eklemesi yapılacak ve açık oylamaya sunulacak.. İkinci etapta ise, ilk etapta en çok oy alan 10 konu , tek konu altında büyük finale kalacak, bu son ankette fazla oy alan kazanacak.. ("en çok oy alan 10 konu" yarışmaya katılım ve oylamalara göre artabilir.)

Forumun Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Kuralları ve Formatı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forum Özelliklerini Tanıtıyorum Yarışması Sonuçları ve Tebrik Konusu
» Yarışma Kuralları ve Formatı
» Hikaye Yarışması Kuralları - Okumadan konu açmayınız